Acer TM5744 Dizüstü Bilgisayar Fiyatları

Bilgisayar Özellikleri

Artık teknolojinin yarıştığı günümüzde, bu teknolojiye ulaşmaya çalışmaktayız. Bu teknolojiye ulaşmakta pratik çözümler olan notebooklar dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Her geçen gün kendini geliştiren bu notebooklar enerji tasarrufu, uzun pil ömrü ile çevre dostu olmuş ve vazgeçilmez güvenlik çözümleri ile size özel olmayı başarmıştır. Acer TM5744  dizüstü bilgisayar  ile teknolojinin zirvesine çıkmıştır.

acer travelmate 5744 notebook fiyatları

acer travelmate 5744 notebook fiyatları

 

Acer TM5744 Dizüstü Bilgisayar Fiyatları

 

Acer TM5744  dizüstü bilgisayar fiyatları , herkesin aradığı rakamlarla birlikte birçok özelliği bünyesinde barındırmaktadır ve bu özellikleri ile sizlere hizmet vermektedir. Bu hizmeti en iyi ve en teknolojik hale getirmeyi amaçlamış bu cihaz sizlere pratik taşıma ve küçük bünyesi ile istediğiniz ve arzuladığınız her şeye sizi ulaştırmaktadır. Özellikleri; Intel Core i3 İşlemci Tipi, 2,53 GHZ İşlemci Hızı, LED Ekran Tipi, Intel Ekran Kartı, 320 GB Disk Kapasitesi, 5400 RPM Disk Hızı, Wireless, Usb, Video Portu, Kart Okuyucu, Kamera gibi birçok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Özellikle kamerası ile sosyal medyada ailenizle, sevdiklerinizle yaşadığınız anları ölümsüzleştire bilirsiniz, istediğiniz her şeyi bu cihaz kolaylıkla geliştirmektedir.

laptop indirimli fiyatları

laptop indirimli fiyatları

Pratik taşıma özelliği ve boyutu ile diğer akıllı bilgisayarlardan küçük olmasına rağmen onlarda bulduğunuz her şeyi bu cihazda da bulabilirsiniz. İstediğinizin daha çoğunu tek başına gerçekleştiren bu acer TM5744  notebook sınıfının en iyilerinden olmayı başarmıştır. Ve sizlere hizmet vermek için beklemektedir.

acer notebook fiyatları

acer notebook fiyatları

 

 

 

Yetkili Satış Mağazaları

Bu ürün aşağıdaki yetkili mağazalarda 24 ay yetkili servis garantili olarak satılmaktadır.

Ürün Görselleri

Notebook İncelemesi

Yorumlar

« Dell inspiron 4050 B45F23C laptop fiyatları
SAMSUNG XE500 ATIV SMART PC XE500T1C A01TR Fiyatları »

Kategori

Acer Notebook Notebookların Fiyatları

Etiketler

Dizüstü Bilgisayar Markaları

Asus dizüstü bilgisayar

Asus Dizüstü Bilgisayar : Kullanmaya başladığınız anda hızlı ve kaliteli bir dizüstü bilgisayara sahip olduğunuzu benimseten modellere sahiptir. Ülkemizde satışı yapılan laptop markaları içinde yüksek satın alınma oranına sahip olan asus dizüstü bilgisayar ürünleridir.

Lenovo dizüstü bilgisayar

Lenovo Dizüstü Bilgisayar : Bilgisayar denince ilk akla gelen marka olan ibm markasının devamı olan lenovo dizüstü bilgisayar modelleri ülkemizde sürekli yenilenen çeşitleri ile satışı artan notebook markaları arasındadır. Özellikle ekran kartı yüksek modeller oyuncu bilgisayarı olarak adlandırılmaktadır.

Güvenlik Kamerası

Dell Dizüstü Bilgisayar : Dell markası üretimini yaptığı modeller ile en sağlam dizüstü bilgisayar ünvanını dell xps serisi ile kazanmış bulunmaktadır. Bu modeli sırasıyla dell latitude ve dell vostro serisi notebook çeşitleri çok kaliteli laptop markalarıdır.

 

 

Notebook Markaları

Acer notebooklar

Asus Notebooklar

Dell notebooklar

Hp notebooklar

Lenovo notebooklar

Msi notebooklar

Samsung notebooklar

Toshiba notebooklar

Notebook fiyatları

Ülkemizde satılan notebook modelleri ve bu laptop modellerinin fiyatları yer alıyor. Kesinlikle notebook fiyatları konusunda vazgeçilmez bir yer edinilecek bir içeriğe sahip olmaktayız..

Bu sitede tüm dizüstü bilgisayar fiyatları bulunabilir ve fiyat karşılaştırma sitesi olarak kullanabilirsiniz. Özellikle asus lenovo ve dell modellerinde ucuz fiyatlı firmaları bulabilirsiniz.

Asus Laptop Modelleri : Ülkemizde satılan dizüstü bilgisayarların büyük çoğunluğunu oluşturan asus laptop modelleri en ucuz, en hızlı ve en kaliteli notebook modelleridir. Eğer yakın zamanda bir dizüstü bilgisayar alıcaksanız asus dizüstü bilgisayarları incelemeden karar vermeyiniz.

Lenovo Laptop Modelleri : Günden güne ürün çeşitliliğini arttıran lenovo laptop markası geçmişindeki ibm desteği ile Türkiye satışlarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Notebooklara Gelen Yorumlar