APPLE IPAD RETINA MD526TU/A 32GB WI-FI + CELLUAR TABLET PC FİYATLARI

Bilgisayar Özellikleri

Apple Ipad Retina MD526TU A 32GB Wi-Fi + Cellular Tablet PC 10 yüze kadar otomatik odaklama işlemi gerçekleştiren ve ışığı doğru bir şekilde ayarlayan beş megapiksellik iSight kamerası ile özel anlarınızı ölümsüz bir hale getirebilirsiniz.

Apple Ipad Retina MD526TU A 32GB Wi-Fi + Cellular Tablet üzerinde bulunan iSight kamera özel anlarınızı anında kaliteli bir şekilde kayıt edebilmeniz için 1080p HD olarak video kaydı gerçekleştirebilmektedir. Otomatik video sabitleme özelliği bulunan ürün çekim esnasında titreşimlerden etkilenmemektedir. Yenilikçi iPad ürününde bulunan iSight kamera mümkün olan en resmi çekebilmeniz için ƒ/2.4 diyafram aralığı ve 5-element lens özelliğine sahiptir. Bu özellikler sayesinde iPad resimleriniz için keskin bir görüntü ve en uygun ışığı kolayca yakalayabilmektedir. Profesyonel çekimlerde kullanılan hybrid kızılötesi filtresi bu ürün içerisinde bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde fotoğraflarınızda bulunan zararlı kızılötesi ışıklar tamamen uzak tutulmaktadır. Yeni iPad ürününde tüm işlemlerinizi yüksek hızlı veri bağlantısı sayesinde kolayca paylaşabilirsiniz. Erişime izin verildiği takdirde tüm Apple ürünleri ile kolayca veri alışverişinde bulunabilirsiniz. Dünyanın en gelişmiş android işletim sistemi olan iOS diğer Apple ürünlerinde olduğu gibi bu üründe de kullanılmaktadır. İleri bir tasarıma sahip olan iOS Apple markalarının kalitesinin alt yapısını oluşturmaktadır. Ürün üzerinde Multi-Touch özelliği sayesinde kolayca gerçekleştirebildiğiniz tüm işlemler iOS işletim sayesinde gerçekleştirilmektedir.

Kolay kullanım imkanı tanımasının yanında yenilikçi ve eğlenceli uygulamaları da sizlere sunun iOS işletim sistemi Apple Ipad Retina MD526TU A 32GB Wi-Fi + Cellular Tablet ürünü ile daha fazla işlem gerçekleştirebilmenizi sağlamaktadır.

 

 

 

 

Yetkili Satış Mağazaları

Bu ürün aşağıdaki yetkili mağazalarda 24 ay yetkili servis garantili olarak satılmaktadır.

Ürün Görselleri

Notebook İncelemesi

Yorumlar

« ASUS TF300TG-1A124A TABLET PC Fiyatları
APPLE IPAD RETINA MD527TU/A 64GB WI-FI + CELLUAR Fiyatları »

Kategori

Notebookların Fiyatları

Etiketler

Dizüstü Bilgisayar Markaları

Asus dizüstü bilgisayar

Asus Dizüstü Bilgisayar : Kullanmaya başladığınız anda hızlı ve kaliteli bir dizüstü bilgisayara sahip olduğunuzu benimseten modellere sahiptir. Ülkemizde satışı yapılan laptop markaları içinde yüksek satın alınma oranına sahip olan asus dizüstü bilgisayar ürünleridir.

Lenovo dizüstü bilgisayar

Lenovo Dizüstü Bilgisayar : Bilgisayar denince ilk akla gelen marka olan ibm markasının devamı olan lenovo dizüstü bilgisayar modelleri ülkemizde sürekli yenilenen çeşitleri ile satışı artan notebook markaları arasındadır. Özellikle ekran kartı yüksek modeller oyuncu bilgisayarı olarak adlandırılmaktadır.

Güvenlik Kamerası

Dell Dizüstü Bilgisayar : Dell markası üretimini yaptığı modeller ile en sağlam dizüstü bilgisayar ünvanını dell xps serisi ile kazanmış bulunmaktadır. Bu modeli sırasıyla dell latitude ve dell vostro serisi notebook çeşitleri çok kaliteli laptop markalarıdır.

 

 

Notebook Markaları

Acer notebooklar

Asus Notebooklar

Dell notebooklar

Hp notebooklar

Lenovo notebooklar

Msi notebooklar

Samsung notebooklar

Toshiba notebooklar

Notebook fiyatları

Ülkemizde satılan notebook modelleri ve bu laptop modellerinin fiyatları yer alıyor. Kesinlikle notebook fiyatları konusunda vazgeçilmez bir yer edinilecek bir içeriğe sahip olmaktayız..

Bu sitede tüm dizüstü bilgisayar fiyatları bulunabilir ve fiyat karşılaştırma sitesi olarak kullanabilirsiniz. Özellikle asus lenovo ve dell modellerinde ucuz fiyatlı firmaları bulabilirsiniz.

Asus Laptop Modelleri : Ülkemizde satılan dizüstü bilgisayarların büyük çoğunluğunu oluşturan asus laptop modelleri en ucuz, en hızlı ve en kaliteli notebook modelleridir. Eğer yakın zamanda bir dizüstü bilgisayar alıcaksanız asus dizüstü bilgisayarları incelemeden karar vermeyiniz.

Lenovo Laptop Modelleri : Günden güne ürün çeşitliliğini arttıran lenovo laptop markası geçmişindeki ibm desteği ile Türkiye satışlarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Notebooklara Gelen Yorumlar