Asus Bilgisayar Modelleri

Bilgisayar Özellikleri

asus bilgisayar modelleri

asus bilgisayar modelleri

 

 

Asus Bilgisayar Modelleri

Notebooklar veya genel tanım olarak kullanırsak bilgisayarların kullanım alanı her geçen gün artıyor. Bu nedenle de bilgisayar kullanabilmek artık neredeyse okuma yazma bilmek kadar hayati bir mesele haline gelmiştir. Herkesin evinde en az bir adet bulunan notebook bilgisayarlar arasında marka bazında tercih değişiklikleri söz konusu olabilmektedir. Asus bilgisayar modelleri son derece güçlü yapıları ve yüksek özellikleri nedeni ile birçok kişi tarafından takip ve tercih edilmektedir.

 

 

asus dizüstü bilgisayar fiyatları

asus dizüstü bilgisayar fiyatları

 

 

Ev hayatımızda olduğu gibi iş yerlerinde de bilgisayarlar büyük önem taşıyor. Hatta bilgisayarlara olan ihtiyacımız o kadar uç noktalarda ki elektriklerin kesilmesi veya internetin gitmesi gibi problemler bir anda hayatımızı kabusa çevirebiliyor.  Bu durumdan yola çıkarak notebookların hayatımızda kapladığı yer ile ilgili bir durum analizi yapabiliriz.

 

 

ASUS NOTEBOOK

 

ACER NOTEBOOK 

 

DELL NOTEBOOK

 

HP NOTEBOOK

 

TOSHİBA NOTEBOOK

 

SAMSUNG NOTEBOOK

 

LG NOTEBOOK

 

LENOVO NOTEBOOK

 

SONY NOTEBOOK

 

VIEWSONİC NOTEBOOK

 

HAIER NOTEBOOK

 

APPLE NOTEBOOK

 

PACKARD BELL NOTEBOOK

 

MSI NOTEBOOK

 

 

İNDİRİMDEKİ NOTEBOOKLAR

 

 

 

Bilgisayar ilk hayatımıza girdiğinde herkesin hayret ve hayranlıkla baktığı neredeyse bir oda büyüklüğünde olan bir cihaz ile günümüzde üretilen avuç içine bile sığacak kadar ufak bilgisayar modelleri sizinde dikkatinizi çekecektir. Teknolojik alandaki ilerlemeler sayesinde birbirinden oldukça farklı asus bilgisayar modelleri ortaya çıkmasını tetikliyor.

 

Notebook almaya karar verdikten sonra ilk olarak baktığımız unsurlardan biri fiyatı diğeri ise notebookun markası oluyor. Bu durum tabii ki çok önemlidir ancak asıl önemli olan sizin ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanım ve yetkinliğe sahip bir notebook modeli satın almanız olacaktır. Bunca çeşitlilik arasında karar vermekte zorlanabilirsiniz, ancak yanlış bir tercih yapmamak adına iyice düşünüp en doğru notebooka karar verebilirsiniz Örneğin; oyun oynamanın yanı sıra günlük işlemlerimi de halledebileceğim bir bilgisayar almak istiyorum diyorsanız asus bilgisayar modelleri işinizi görecektir.

Yetkili Satış Mağazaları

Bu ürün aşağıdaki yetkili mağazalarda 24 ay yetkili servis garantili olarak satılmaktadır.

Ürün Görselleri

Notebook İncelemesi

Yorumlar

« SONY T211TR/S TABLET 3G Fiyatları
Asus dizüstü bilgisayar çeşitleri »

Kategori

Asus Notebook

Etiketler

Dizüstü Bilgisayar Markaları

Asus dizüstü bilgisayar

Asus Dizüstü Bilgisayar : Kullanmaya başladığınız anda hızlı ve kaliteli bir dizüstü bilgisayara sahip olduğunuzu benimseten modellere sahiptir. Ülkemizde satışı yapılan laptop markaları içinde yüksek satın alınma oranına sahip olan asus dizüstü bilgisayar ürünleridir.

Lenovo dizüstü bilgisayar

Lenovo Dizüstü Bilgisayar : Bilgisayar denince ilk akla gelen marka olan ibm markasının devamı olan lenovo dizüstü bilgisayar modelleri ülkemizde sürekli yenilenen çeşitleri ile satışı artan notebook markaları arasındadır. Özellikle ekran kartı yüksek modeller oyuncu bilgisayarı olarak adlandırılmaktadır.

Güvenlik Kamerası

Dell Dizüstü Bilgisayar : Dell markası üretimini yaptığı modeller ile en sağlam dizüstü bilgisayar ünvanını dell xps serisi ile kazanmış bulunmaktadır. Bu modeli sırasıyla dell latitude ve dell vostro serisi notebook çeşitleri çok kaliteli laptop markalarıdır.

 

 

Notebook Markaları

Acer notebooklar

Asus Notebooklar

Dell notebooklar

Hp notebooklar

Lenovo notebooklar

Msi notebooklar

Samsung notebooklar

Toshiba notebooklar

Notebook fiyatları

Ülkemizde satılan notebook modelleri ve bu laptop modellerinin fiyatları yer alıyor. Kesinlikle notebook fiyatları konusunda vazgeçilmez bir yer edinilecek bir içeriğe sahip olmaktayız..

Bu sitede tüm dizüstü bilgisayar fiyatları bulunabilir ve fiyat karşılaştırma sitesi olarak kullanabilirsiniz. Özellikle asus lenovo ve dell modellerinde ucuz fiyatlı firmaları bulabilirsiniz.

Asus Laptop Modelleri : Ülkemizde satılan dizüstü bilgisayarların büyük çoğunluğunu oluşturan asus laptop modelleri en ucuz, en hızlı ve en kaliteli notebook modelleridir. Eğer yakın zamanda bir dizüstü bilgisayar alıcaksanız asus dizüstü bilgisayarları incelemeden karar vermeyiniz.

Lenovo Laptop Modelleri : Günden güne ürün çeşitliliğini arttıran lenovo laptop markası geçmişindeki ibm desteği ile Türkiye satışlarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Notebooklara Gelen Yorumlar