Dell N5050 45F43BC laptop özellikleri

Bilgisayar Özellikleri

Dell N5050 45F43BC laptop özellikleri

Dell N5050 45F43BC laptop özellikleri

Dell N5050 45F43BC laptop özellikleri

Freedos işletim yazılımı bulunmaktadır; 3 MB işlemci belleğine sahiptir. Intel core i5 işlemci tipinde olup 2,5- 3,1 Ghz hızındadır. LED ekran tipindeki bu bilgisayar 15,6” ekran boyutundadır. 24 ay garantisi bulunan bilgisayarı almanız durumunda notebook çantası hediye olarak verilmektedir. Bu bilgisayar iki yıl içerisinde arızalanırsa ücretsiz olarak tamir ettirilebilmektedir. Bu bilgisayarda 3G, uzaktan kumanda, yüz tanıma, parmak izi okuyucu ve Express kart özelliği bulunmamaktadır.

Dell N5050 45F43BC laptop

Dell N5050 45F43BC laptop

Dell N5050 45F43BC laptop özellikleri arasında kamera ve touch pad sistemi bulunmaktadır. Touch pad sistemi sayesinde bilgisayarınızdaki işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yerleşik web kamerası ve hoparlör sisteminin bilgisayarınızda bulunmasının avantajından yararlanarak sevdiklerinizle devamlı iletişim (sesli ve görüntülü) kurmanın keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Grafik işlemcisi ve ekran kartı belleği paylaşımlı özelliktedir. Ekran kartının paylaşımlı özelliğinden dolayı oyun oynarken kimi zaman takılmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Dell N5050 45F43BC notebook özellikleri

Dell N5050 45F43BC notebook özellikleri

Optik okuyucu sistem özelliğinden yararlanarak birbirinden güzel filmleri izleyip kopyalayabilme imkânından yararlanabilirsiniz. Ethernet, wireless ve modemi bulunmamaktadır. Bu bilgisayarın Q klavyesi bulunmaktadır. 4 GB sistem belleği ve 320 GB disk kapasitesi bulunmaktadır. Ayrıca 5400 RPM disk hızındadır. Tümleşik hoparlör sisteminden yararlanarak müzik dinlemenin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz. Kaliteli pil desteği sayesinde bilgisayarınızı şarja ihtiyaç duymadan uzun süre kullanabilme imkânınız bulunmaktadır. Dell N5050 45F43BC laptop özellikleri ile fiyat performans kıyaslaması ortalamanın üzerinde bir puana sahiptir.

 

 

Yetkili Satış Mağazaları

Bu ürün aşağıdaki yetkili mağazalarda 24 ay yetkili servis garantili olarak satılmaktadır.

Ürün Görselleri

Notebook İncelemesi

Bu ürün için bir inceleme yazın, yayınlayalım.

Yorumlar

« Kalitede Toshiba Notebook
2018 model notebook fiyatları »

Kategori

Bilgisayar Dell Notebook Laptop fiyatları Laptop Modelleri Notebook Haberleri Notebookların Fiyatları

Etiketler

Dizüstü Bilgisayar Markaları

Asus dizüstü bilgisayar

Asus Dizüstü Bilgisayar : Kullanmaya başladığınız anda hızlı ve kaliteli bir dizüstü bilgisayara sahip olduğunuzu benimseten modellere sahiptir. Ülkemizde satışı yapılan laptop markaları içinde yüksek satın alınma oranına sahip olan asus dizüstü bilgisayar ürünleridir.

Lenovo dizüstü bilgisayar

Lenovo Dizüstü Bilgisayar : Bilgisayar denince ilk akla gelen marka olan ibm markasının devamı olan lenovo dizüstü bilgisayar modelleri ülkemizde sürekli yenilenen çeşitleri ile satışı artan notebook markaları arasındadır. Özellikle ekran kartı yüksek modeller oyuncu bilgisayarı olarak adlandırılmaktadır.

Güvenlik Kamerası

Dell Dizüstü Bilgisayar : Dell markası üretimini yaptığı modeller ile en sağlam dizüstü bilgisayar ünvanını dell xps serisi ile kazanmış bulunmaktadır. Bu modeli sırasıyla dell latitude ve dell vostro serisi notebook çeşitleri çok kaliteli laptop markalarıdır.

 

 

Notebook Markaları

Acer notebooklar

Asus Notebooklar

Dell notebooklar

Hp notebooklar

Lenovo notebooklar

Msi notebooklar

Samsung notebooklar

Toshiba notebooklar

Notebook fiyatları

Ülkemizde satılan notebook modelleri ve bu laptop modellerinin fiyatları yer alıyor. Kesinlikle notebook fiyatları konusunda vazgeçilmez bir yer edinilecek bir içeriğe sahip olmaktayız..

Bu sitede tüm dizüstü bilgisayar fiyatları bulunabilir ve fiyat karşılaştırma sitesi olarak kullanabilirsiniz. Özellikle asus lenovo ve dell modellerinde ucuz fiyatlı firmaları bulabilirsiniz.

Asus Laptop Modelleri : Ülkemizde satılan dizüstü bilgisayarların büyük çoğunluğunu oluşturan asus laptop modelleri en ucuz, en hızlı ve en kaliteli notebook modelleridir. Eğer yakın zamanda bir dizüstü bilgisayar alıcaksanız asus dizüstü bilgisayarları incelemeden karar vermeyiniz.

Lenovo Laptop Modelleri : Günden güne ürün çeşitliliğini arttıran lenovo laptop markası geçmişindeki ibm desteği ile Türkiye satışlarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Notebooklara Gelen Yorumlar