En iyi masaüstü

Bilgisayar Özellikleri

en-iyi-masaustu

En iyi masaüstü

En iyi masaüstü bilgisayarı almaya karar verdikten sonra sıfır bir markalı bilgisayar almak doğru değildir. Bunun yerine bilgisayarınızı toplama almanız iyi olacaktır.
Bilgisayarınızın en iyi masaüstü olması için küçük birkaç ayrıntıya dikkat etmeniz yeterli olacaktır. Bilgisayarınıza USB 3.0 ve SATA 3 destekli anakartları seçmeniz size ileride bir sorun çıkartmayacaktır. Bütçenizi zorlamayacak bir işlemci istiyorsanız AMD’NİN işlemcilerini kullanmanız uygun olacaktır. Bellek kartı olarak ta DDR3 seçmeniz iyi olacaktır. Bilgisayarınıza 2 adet 2GB lık bir ram almanız bilgisayarınıza destek olacaktır. Ramlerin markalarına iyi olmalıdır. Ekran kartı olarak ta bilgisayarınıza Direct X 11 almanız size kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Güç kaynağınızda size verimlilik sağlamalıdır. İşletim sistemi olarak ta Windows 7 Home Premium 64 bit tercih edilmelidir.
Bilgisayar alımında illaki son teknolojik bir bilgisayar almanız gerekli değildir. Bu eksiğinizi alacağınız en iyi masaüstü bilgisayarınız ile de telafi etmeniz mümkündür. Bu tür bilgisayarlar da belirli noktalara dikkat etmeniz size bilgisayar dünyasıyla ilgili her türlü kolaylığı sunacaktır.

Yetkili Satış Mağazaları

Bu ürün aşağıdaki yetkili mağazalarda 24 ay yetkili servis garantili olarak satılmaktadır.

Ürün Görselleri

Notebook İncelemesi

Yorumlar

« Dell vostro 3560 1009131 notebook fiyatları
Uygun Masaüstü »

Kategori

Laptop Modelleri

Etiketler

Dizüstü Bilgisayar Markaları

Asus dizüstü bilgisayar

Asus Dizüstü Bilgisayar : Kullanmaya başladığınız anda hızlı ve kaliteli bir dizüstü bilgisayara sahip olduğunuzu benimseten modellere sahiptir. Ülkemizde satışı yapılan laptop markaları içinde yüksek satın alınma oranına sahip olan asus dizüstü bilgisayar ürünleridir.

Lenovo dizüstü bilgisayar

Lenovo Dizüstü Bilgisayar : Bilgisayar denince ilk akla gelen marka olan ibm markasının devamı olan lenovo dizüstü bilgisayar modelleri ülkemizde sürekli yenilenen çeşitleri ile satışı artan notebook markaları arasındadır. Özellikle ekran kartı yüksek modeller oyuncu bilgisayarı olarak adlandırılmaktadır.

Güvenlik Kamerası

Dell Dizüstü Bilgisayar : Dell markası üretimini yaptığı modeller ile en sağlam dizüstü bilgisayar ünvanını dell xps serisi ile kazanmış bulunmaktadır. Bu modeli sırasıyla dell latitude ve dell vostro serisi notebook çeşitleri çok kaliteli laptop markalarıdır.

 

 

Notebook Markaları

Acer notebooklar

Asus Notebooklar

Dell notebooklar

Hp notebooklar

Lenovo notebooklar

Msi notebooklar

Samsung notebooklar

Toshiba notebooklar

Notebook fiyatları

Ülkemizde satılan notebook modelleri ve bu laptop modellerinin fiyatları yer alıyor. Kesinlikle notebook fiyatları konusunda vazgeçilmez bir yer edinilecek bir içeriğe sahip olmaktayız..

Bu sitede tüm dizüstü bilgisayar fiyatları bulunabilir ve fiyat karşılaştırma sitesi olarak kullanabilirsiniz. Özellikle asus lenovo ve dell modellerinde ucuz fiyatlı firmaları bulabilirsiniz.

Asus Laptop Modelleri : Ülkemizde satılan dizüstü bilgisayarların büyük çoğunluğunu oluşturan asus laptop modelleri en ucuz, en hızlı ve en kaliteli notebook modelleridir. Eğer yakın zamanda bir dizüstü bilgisayar alıcaksanız asus dizüstü bilgisayarları incelemeden karar vermeyiniz.

Lenovo Laptop Modelleri : Günden güne ürün çeşitliliğini arttıran lenovo laptop markası geçmişindeki ibm desteği ile Türkiye satışlarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Notebooklara Gelen Yorumlar