En iyi taşınabilir sürücü kutusu

Bilgisayar Özellikleri

En iyi taşınabilir sürücü kutusu

En iyi taşınabilir sürücü kutusu, Frisby 3.5 Usb bu özellikleri taşıyan ürün kategorisindedir. Ayrıca 1.5 TB’a kadar harddisk kapasitesi desteklemektedir. Taşınabilir sürücü kutusu yani taşınabilir harddisk, 3.5” Hdd boyutu, alüminyum malzemeden üretilmiştir.24 ay garanti süresi bulunmaktadır.

en-iyi-tasinabilir-surucu-kutusu

En iyi taşınabilir sürücü kutusu, sabit disklere nazaran kapasite olarak daha da artmıştır. Kapasite açısından en yüksek taşınabilir sürücü kursu 2TB boyutuna ulaşmıştır. Önemli bilgilerin, verilen yedeklenmesi hem kurumsal şirketler hem de bireysel kullanım açısından çok önemlidir. Herhangi bir arıza söz konusu olduğunda ya da bilgisayarın çalınması durumda cihazdan çok barındırdığı bilgiler önemlidir. Taşınabilir sürücü kutusu almak için, öncelikle bu cihazı hangi alanda kullanmak istenildiğine karar verilmelidir. Çünkü iş bilgileri ve kişisel bilgiler ya da oyun depolama amacıyla kullanmak tüm seçenekler arasında kapasite açısında farklılıklar yaratmaktadır.
En iyi taşınabilir sürücü kutusu, hızlı olmalıdır. Bilgilere ulaşmada hız çok önemlidir. İşlevsellik açısından bilgiyi hızlı bulma, okuma ve aktarma sürücü de olması gereken özelliklerdir.

Yetkili Satış Mağazaları

Bu ürün aşağıdaki yetkili mağazalarda 24 ay yetkili servis garantili olarak satılmaktadır.

Ürün Görselleri

Notebook İncelemesi

Yorumlar

« En iyi taşınabilir harddisk
En iyi usb bellek »

Kategori

Laptop Modelleri

Etiketler

Dizüstü Bilgisayar Markaları

Asus dizüstü bilgisayar

Asus Dizüstü Bilgisayar : Kullanmaya başladığınız anda hızlı ve kaliteli bir dizüstü bilgisayara sahip olduğunuzu benimseten modellere sahiptir. Ülkemizde satışı yapılan laptop markaları içinde yüksek satın alınma oranına sahip olan asus dizüstü bilgisayar ürünleridir.

Lenovo dizüstü bilgisayar

Lenovo Dizüstü Bilgisayar : Bilgisayar denince ilk akla gelen marka olan ibm markasının devamı olan lenovo dizüstü bilgisayar modelleri ülkemizde sürekli yenilenen çeşitleri ile satışı artan notebook markaları arasındadır. Özellikle ekran kartı yüksek modeller oyuncu bilgisayarı olarak adlandırılmaktadır.

Güvenlik Kamerası

Dell Dizüstü Bilgisayar : Dell markası üretimini yaptığı modeller ile en sağlam dizüstü bilgisayar ünvanını dell xps serisi ile kazanmış bulunmaktadır. Bu modeli sırasıyla dell latitude ve dell vostro serisi notebook çeşitleri çok kaliteli laptop markalarıdır.

 

 

Notebook Markaları

Acer notebooklar

Asus Notebooklar

Dell notebooklar

Hp notebooklar

Lenovo notebooklar

Msi notebooklar

Samsung notebooklar

Toshiba notebooklar

Notebook fiyatları

Ülkemizde satılan notebook modelleri ve bu laptop modellerinin fiyatları yer alıyor. Kesinlikle notebook fiyatları konusunda vazgeçilmez bir yer edinilecek bir içeriğe sahip olmaktayız..

Bu sitede tüm dizüstü bilgisayar fiyatları bulunabilir ve fiyat karşılaştırma sitesi olarak kullanabilirsiniz. Özellikle asus lenovo ve dell modellerinde ucuz fiyatlı firmaları bulabilirsiniz.

Asus Laptop Modelleri : Ülkemizde satılan dizüstü bilgisayarların büyük çoğunluğunu oluşturan asus laptop modelleri en ucuz, en hızlı ve en kaliteli notebook modelleridir. Eğer yakın zamanda bir dizüstü bilgisayar alıcaksanız asus dizüstü bilgisayarları incelemeden karar vermeyiniz.

Lenovo Laptop Modelleri : Günden güne ürün çeşitliliğini arttıran lenovo laptop markası geçmişindeki ibm desteği ile Türkiye satışlarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Notebooklara Gelen Yorumlar