En ucuz netbook fiyatları

Bilgisayar Özellikleri

netbook modelleri

netbook modelleri

En ucuz netbook fiyatları

En ucuz netbook fiyatları denilince akla gelen ilk yer internet satış mağazalarıdır. Çünkü bu sanal ortamdaki rekabet gerçek ortamdakinden daha fazladır. Müşteri çekebilmek adına birçok kampanyaya imza atmaktadırlar. Durum böyle olunca müşteriler genellikle internet ortamından alışverişlerini gerçekleştirmektedir. İnternetten yapılan netbook alımlarında görülen en büyük sakınca, taklit ürün olması ya da ürünün içinden garanti belgesi çıkmamasıdır. Böyle durumların yaşanmaması için kapıda ödeme imkânı sunan sitelerden alışveriş yapılmalıdır.

en ucuz netbook fiyatları

en ucuz netbook fiyatları

Netbook fiyat aralığı genellikle sabittir. Dünyaca ünlü ve netbook üreticisi olan firmaların tamamına yakını benzer teknik özellikleri taşımaktadır. Durum böyle olunca fiyatlar arasında gel – git yok olmaktadır. Çok iyi işletim sistemine sahip netbooklar 500 – 800 TL arasında değişiklik gösterirken, özellikleri düşürülmüş ürünlerin fiyatları sanal pazar ortamında 300 TL ye kadar düşmektedir. En ucuz netbook fiyatlarına sahip olmak için ufak çaplı bir araştırma yeterli olabilmektedir. Reel sektör ile sanal sektördeki fiyat bilgilerinin karma olarak elde edilmesiyle en ucuz fiyatlara ulaşmak mümkündür.

en ucuz netbook bilgisayar fiyatları

en ucuz netbook bilgisayar fiyatları

Netbook üreticisi firmalardan Acer en ucuz fiyata netbook sağlamaktadır. Bunun da en büyük nedeni Tayvan kaynaklı bir kuruluş olmasıdır ve Çin’deki ucuz iş gücünü kullanıp fiyatlarına yansıtmasıdır. Bunun dışında kaliteden ödün vermemesiyle tercih edilebilir ürünler sunmaktadır. En ucuz netbook fiyatlarını sorgularken, alınacak netbooka ait servis ağının bulunup bulunmadığına da bakmak gerekmektedir. Olası bir arıza durumunda ya da güncelleştirme aşamasında teknik servis desteği bulundurmak gereklidir.

 

ASUS NOTEBOOK

 

ACER NOTEBOOK 

 

DELL NOTEBOOK

 

HP NOTEBOOK

 

TOSHİBA NOTEBOOK

 

SAMSUNG NOTEBOOK

 

LG NOTEBOOK

 

LENOVO NOTEBOOK

 

SONY NOTEBOOK

 

 VIEWSONİC NOTEBOOK

 

HAIER NOTEBOOK

APPLE NOTEBOOK
 

PACKARD BELL NOTEBOOK

 MSI NOTEBOOK 

  

İNDİRİMDEKİ NOTEBOOKLAR

 

Yetkili Satış Mağazaları

Bu ürün aşağıdaki yetkili mağazalarda 24 ay yetkili servis garantili olarak satılmaktadır.

Ürün Görselleri

Notebook İncelemesi

Yorumlar

« En ucuz netbook
En ucuz masaüstü bilgisayar »

Kategori

Laptop fiyatları Notebook Haberleri Notebookların Fiyatları

Etiketler

Dizüstü Bilgisayar Markaları

Asus dizüstü bilgisayar

Asus Dizüstü Bilgisayar : Kullanmaya başladığınız anda hızlı ve kaliteli bir dizüstü bilgisayara sahip olduğunuzu benimseten modellere sahiptir. Ülkemizde satışı yapılan laptop markaları içinde yüksek satın alınma oranına sahip olan asus dizüstü bilgisayar ürünleridir.

Lenovo dizüstü bilgisayar

Lenovo Dizüstü Bilgisayar : Bilgisayar denince ilk akla gelen marka olan ibm markasının devamı olan lenovo dizüstü bilgisayar modelleri ülkemizde sürekli yenilenen çeşitleri ile satışı artan notebook markaları arasındadır. Özellikle ekran kartı yüksek modeller oyuncu bilgisayarı olarak adlandırılmaktadır.

Güvenlik Kamerası

Dell Dizüstü Bilgisayar : Dell markası üretimini yaptığı modeller ile en sağlam dizüstü bilgisayar ünvanını dell xps serisi ile kazanmış bulunmaktadır. Bu modeli sırasıyla dell latitude ve dell vostro serisi notebook çeşitleri çok kaliteli laptop markalarıdır.

 

 

Notebook Markaları

Acer notebooklar

Asus Notebooklar

Dell notebooklar

Hp notebooklar

Lenovo notebooklar

Msi notebooklar

Samsung notebooklar

Toshiba notebooklar

Notebook fiyatları

Ülkemizde satılan notebook modelleri ve bu laptop modellerinin fiyatları yer alıyor. Kesinlikle notebook fiyatları konusunda vazgeçilmez bir yer edinilecek bir içeriğe sahip olmaktayız..

Bu sitede tüm dizüstü bilgisayar fiyatları bulunabilir ve fiyat karşılaştırma sitesi olarak kullanabilirsiniz. Özellikle asus lenovo ve dell modellerinde ucuz fiyatlı firmaları bulabilirsiniz.

Asus Laptop Modelleri : Ülkemizde satılan dizüstü bilgisayarların büyük çoğunluğunu oluşturan asus laptop modelleri en ucuz, en hızlı ve en kaliteli notebook modelleridir. Eğer yakın zamanda bir dizüstü bilgisayar alıcaksanız asus dizüstü bilgisayarları incelemeden karar vermeyiniz.

Lenovo Laptop Modelleri : Günden güne ürün çeşitliliğini arttıran lenovo laptop markası geçmişindeki ibm desteği ile Türkiye satışlarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Notebooklara Gelen Yorumlar