En ucuz notebook fiyatları

Bilgisayar Özellikleri

En ucuz notebook fiyatları

Satılan en ucuz notebook fiyatları, marka ve model bazında incelendiğinde birçok değişik fiyatla karşılaşmak mümkün olmaktadır. Notebook bilgisayarların fiyatlarının düşmesine veya artmasına etken eden en büyük özellik işlemcinin yapısı ve özelliğidir. İşlemcinin hızı, ön bellek miktarı gibi ayrıntılar ile birlikte birleştiğinde notebook bilgisayarların ne kadar performans göstereceği ortaya çıkmaktadır. Notebook bilgisayarlarda son dönemdeki en hızlı ve yüksek performanslı işlemci olan İntel Core i3, i5 veya i7 ise fiyatının biraz yüksek olması normal karşılanmalıdır.

en ucuz notebook fiyatları

en ucuz notebook fiyatları

En iyi ve en ucuz notebook fiyatları 550 TL ile 2500 TL arasında değişen fiyat aralığındadır. İşlemci kaynaklı ve diğer donanımların da etkisiyle artan fiyatların arasında bu kadar uçurum olması elbette ki normaldir. İşlemcilerin notebook bilgisayarın hızlı, sorunsuz ve donma olmadan çalışmasını sağlayarak yüksek performans elde edilmesini sağladığını akıldan çıkarmamak gerekir. Notebook bilgisayarların hard disk kapasitesi, ram (bellek) miktarı, ekran kartının özellikleri gibi etkenler de notebook fiyatları üzerinde etkilidirler. Sistem önbellek (ram) miktarı iyi olan notebook bilgisayarlarda iş veya eğlence amaçlı yaptığınız uygulamalarda keyif alarak çalışırsınız. Notebook bilgisayarlarda fiyatı etkileyen diğer unsurlar da ek bağlantı noktaları, ekstra internet ağ bağdaştırıcıları, usb portlarıdır.
En ucuz notebook fiyatları 15.6 inçlik Led HD ekranı olan, grafik işlemcisi oldukça iyi olan ve dolayısıyla görüntü konusunda doyurucu hale gelen notebook bilgisayarların etkisiyle uygundur. İyi bilgisayar, iyi görüntü vermelidir.

Notebook Fiyatları

Yetkili Satış Mağazaları

Bu ürün aşağıdaki yetkili mağazalarda 24 ay yetkili servis garantili olarak satılmaktadır.

Ürün Görselleri

Notebook İncelemesi

Yorumlar

« Laptop acer fiyatları
Hp notebook fiyatları »

Kategori

Notebook Haberleri Notebookların Fiyatları

Etiketler

Dizüstü Bilgisayar Markaları

Asus dizüstü bilgisayar

Asus Dizüstü Bilgisayar : Kullanmaya başladığınız anda hızlı ve kaliteli bir dizüstü bilgisayara sahip olduğunuzu benimseten modellere sahiptir. Ülkemizde satışı yapılan laptop markaları içinde yüksek satın alınma oranına sahip olan asus dizüstü bilgisayar ürünleridir.

Lenovo dizüstü bilgisayar

Lenovo Dizüstü Bilgisayar : Bilgisayar denince ilk akla gelen marka olan ibm markasının devamı olan lenovo dizüstü bilgisayar modelleri ülkemizde sürekli yenilenen çeşitleri ile satışı artan notebook markaları arasındadır. Özellikle ekran kartı yüksek modeller oyuncu bilgisayarı olarak adlandırılmaktadır.

Güvenlik Kamerası

Dell Dizüstü Bilgisayar : Dell markası üretimini yaptığı modeller ile en sağlam dizüstü bilgisayar ünvanını dell xps serisi ile kazanmış bulunmaktadır. Bu modeli sırasıyla dell latitude ve dell vostro serisi notebook çeşitleri çok kaliteli laptop markalarıdır.

 

 

Notebook Markaları

Acer notebooklar

Asus Notebooklar

Dell notebooklar

Hp notebooklar

Lenovo notebooklar

Msi notebooklar

Samsung notebooklar

Toshiba notebooklar

Notebook fiyatları

Ülkemizde satılan notebook modelleri ve bu laptop modellerinin fiyatları yer alıyor. Kesinlikle notebook fiyatları konusunda vazgeçilmez bir yer edinilecek bir içeriğe sahip olmaktayız..

Bu sitede tüm dizüstü bilgisayar fiyatları bulunabilir ve fiyat karşılaştırma sitesi olarak kullanabilirsiniz. Özellikle asus lenovo ve dell modellerinde ucuz fiyatlı firmaları bulabilirsiniz.

Asus Laptop Modelleri : Ülkemizde satılan dizüstü bilgisayarların büyük çoğunluğunu oluşturan asus laptop modelleri en ucuz, en hızlı ve en kaliteli notebook modelleridir. Eğer yakın zamanda bir dizüstü bilgisayar alıcaksanız asus dizüstü bilgisayarları incelemeden karar vermeyiniz.

Lenovo Laptop Modelleri : Günden güne ürün çeşitliliğini arttıran lenovo laptop markası geçmişindeki ibm desteği ile Türkiye satışlarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Notebooklara Gelen Yorumlar