Kalitede Toshiba Notebook

Bilgisayar Özellikleri

Toshıba Satellite L855 serisinde en yeni bağlantı seçeneklerini sunmaktadır

Toshıba’nın en kaliteli ve şık tasarımlı toshiba notebook serilerinden biri olan Satellite L855 serisi, yenilikçi görünümü ile bilgisayar kullanıcılarına sunulmaktadır. Dış tasarımındaki şıklık ise alüminyum kasa olmasıdır ve bu kasanın üzerine klas buz mavisi kullanılması şıklığına ayrı bir görünüm sağlamıştır. Notebook bilgisayarınız HD kalitesi sayesinde yapmak istediğiniz görsel bütün işlevlerinizi en kaliteli bir şekilde yapabilme imkanı sunmaktadır.
Toshıba Satellite serisinde kullandığı en yeni işlemci ve ekran kartı ile bilgisayar kullanıcılarına sunmaktadır. Bu özelliklere ilave olarak Toshıba’nın kalitesini de eklediğimiz zaman yalnız güvenir olmakla kalmıyor aynı zamanda kaliteli görünümü ile bir eğlence odağı haline gelmektedir.
Toshıba bu notebook serisinde bir diğer mükemmel özellik ise tam HD ve 3D ile bir bilgisayar özellikleri dışında bir TV özelliklerini de taşımaktadır. Bilgisayarın HDMI bağlantı birimini projektörünüze veya HD TV’nize bağlayarak istediğiniz bir filmi 3D TV’nizde 3D olarak izleyebilme özelliğine sahiptir. Resolution yükseltme teknolojisi ile bir DVD filminiz standart özelliklerde olsa bile bu özellik sayesinde filminizi HD kalitesinde izleyebilme imkânı sunmaktadır.

 

toshiba notebook

toshiba notebook

 

Toshıba Satellite L855 serisinde en yeni bağlantı seçeneklerini sunmaktadır. Bir tane USB 2.0 ve iki tane de USB 3.0 bağlantı noktası ile veri aktarımını en üst düzeye çıkarmaktadır. USB kapalı durumda şarj edebilme özelliği ile mobil cihazlarınızı notebook bilgisayarı açmanıza gerek kalmadan cihazınızı şarj edebilme özelliğine sizde sahip olabileceksiniz. Yeni modelleri ile Kalitede Toshiba Notebook öncü bir bilgisayar üreticisidir.

Notebook fiyatları

 

Toshiba-notebook-fiyatlari

Toshiba-notebook-fiyatlari

Yetkili Satış Mağazaları

Bu ürün aşağıdaki yetkili mağazalarda 24 ay yetkili servis garantili olarak satılmaktadır.

Ürün Görselleri

Notebook İncelemesi

Bu ürün için bir inceleme yazın, yayınlayalım.

Yorumlar

« İndirimli laptop fiyatları
Dell N5050 45F43BC laptop özellikleri »

Kategori

Bilgisayar Laptop fiyatları Laptop Modelleri Notebook Haberleri Toshiba Notebook

Etiketler

Dizüstü Bilgisayar Markaları

Asus dizüstü bilgisayar

Asus Dizüstü Bilgisayar : Kullanmaya başladığınız anda hızlı ve kaliteli bir dizüstü bilgisayara sahip olduğunuzu benimseten modellere sahiptir. Ülkemizde satışı yapılan laptop markaları içinde yüksek satın alınma oranına sahip olan asus dizüstü bilgisayar ürünleridir.

Lenovo dizüstü bilgisayar

Lenovo Dizüstü Bilgisayar : Bilgisayar denince ilk akla gelen marka olan ibm markasının devamı olan lenovo dizüstü bilgisayar modelleri ülkemizde sürekli yenilenen çeşitleri ile satışı artan notebook markaları arasındadır. Özellikle ekran kartı yüksek modeller oyuncu bilgisayarı olarak adlandırılmaktadır.

Güvenlik Kamerası

Dell Dizüstü Bilgisayar : Dell markası üretimini yaptığı modeller ile en sağlam dizüstü bilgisayar ünvanını dell xps serisi ile kazanmış bulunmaktadır. Bu modeli sırasıyla dell latitude ve dell vostro serisi notebook çeşitleri çok kaliteli laptop markalarıdır.

 

 

Notebook Markaları

Acer notebooklar

Asus Notebooklar

Dell notebooklar

Hp notebooklar

Lenovo notebooklar

Msi notebooklar

Samsung notebooklar

Toshiba notebooklar

Notebook fiyatları

Ülkemizde satılan notebook modelleri ve bu laptop modellerinin fiyatları yer alıyor. Kesinlikle notebook fiyatları konusunda vazgeçilmez bir yer edinilecek bir içeriğe sahip olmaktayız..

Bu sitede tüm dizüstü bilgisayar fiyatları bulunabilir ve fiyat karşılaştırma sitesi olarak kullanabilirsiniz. Özellikle asus lenovo ve dell modellerinde ucuz fiyatlı firmaları bulabilirsiniz.

Asus Laptop Modelleri : Ülkemizde satılan dizüstü bilgisayarların büyük çoğunluğunu oluşturan asus laptop modelleri en ucuz, en hızlı ve en kaliteli notebook modelleridir. Eğer yakın zamanda bir dizüstü bilgisayar alıcaksanız asus dizüstü bilgisayarları incelemeden karar vermeyiniz.

Lenovo Laptop Modelleri : Günden güne ürün çeşitliliğini arttıran lenovo laptop markası geçmişindeki ibm desteği ile Türkiye satışlarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Notebooklara Gelen Yorumlar