Kaliteli Tablet

Bilgisayar Özellikleri

kaliteli-tablet-

Kaliteli Tablet

Kaliteli tablet denilince notebook gibi güçlü ve kitap boyutlarında küçük aynı zamanda ucuz olanlar ön plandadır. Hareket halinde eğlenceyi sınırsız kılan tablet bilgisayarlar, hem çok iyi medya oynatıcısı hem de fotoğraf makinesi, diğer yandan da harika çözünürlükte oyun makinesi oldular.
Kaliteli tablette olmazsa olmazlardan 10 inç ekrandır. Film seyretmek, internette gezinmek ve oyun oynamak için sıfının en iyi cihazları bu büyüklükteki ekrana sahip olanlardır. App New iPad, rakiplerinin aksine çok yönlü ve doyurucu özelliklere sahip bir üründür. Üçüncü nesil iPad, donanım ve yazılım açısından birinci sırada gelmektedir. Retina ekranı, video ve resimlerin takılmadan ve benzersiz kalitede görüntülenmesini sağlamaktadır. Hareket halinde kullanıma mükemmel uyumdur. Tüm bu özelliklerinin yanı sıra video kullanımında 6:35, internette gezinirken 8 saat gibi uzun pil ömrü sunmaktadır. Uzun pil ömrü tablet kullanıcısı için vazgeçilmez bir özellik diyebiliriz.
Kaliteli tablet özelliği taşıyan Apple New iPad, kasası da alüminyum ve mükemmel bir işçiliğe sahiptir. Tek kötü yanı USB arayüzüne sahip olmaması diyebiliriz.

Yetkili Satış Mağazaları

Bu ürün aşağıdaki yetkili mağazalarda 24 ay yetkili servis garantili olarak satılmaktadır.

Ürün Görselleri

Notebook İncelemesi

Yorumlar

« Kaliteli Notebook
Kaliteli Tarayıcı »

Kategori

Laptop Modelleri

Etiketler

Dizüstü Bilgisayar Markaları

Asus dizüstü bilgisayar

Asus Dizüstü Bilgisayar : Kullanmaya başladığınız anda hızlı ve kaliteli bir dizüstü bilgisayara sahip olduğunuzu benimseten modellere sahiptir. Ülkemizde satışı yapılan laptop markaları içinde yüksek satın alınma oranına sahip olan asus dizüstü bilgisayar ürünleridir.

Lenovo dizüstü bilgisayar

Lenovo Dizüstü Bilgisayar : Bilgisayar denince ilk akla gelen marka olan ibm markasının devamı olan lenovo dizüstü bilgisayar modelleri ülkemizde sürekli yenilenen çeşitleri ile satışı artan notebook markaları arasındadır. Özellikle ekran kartı yüksek modeller oyuncu bilgisayarı olarak adlandırılmaktadır.

Güvenlik Kamerası

Dell Dizüstü Bilgisayar : Dell markası üretimini yaptığı modeller ile en sağlam dizüstü bilgisayar ünvanını dell xps serisi ile kazanmış bulunmaktadır. Bu modeli sırasıyla dell latitude ve dell vostro serisi notebook çeşitleri çok kaliteli laptop markalarıdır.

 

 

Notebook Markaları

Acer notebooklar

Asus Notebooklar

Dell notebooklar

Hp notebooklar

Lenovo notebooklar

Msi notebooklar

Samsung notebooklar

Toshiba notebooklar

Notebook fiyatları

Ülkemizde satılan notebook modelleri ve bu laptop modellerinin fiyatları yer alıyor. Kesinlikle notebook fiyatları konusunda vazgeçilmez bir yer edinilecek bir içeriğe sahip olmaktayız..

Bu sitede tüm dizüstü bilgisayar fiyatları bulunabilir ve fiyat karşılaştırma sitesi olarak kullanabilirsiniz. Özellikle asus lenovo ve dell modellerinde ucuz fiyatlı firmaları bulabilirsiniz.

Asus Laptop Modelleri : Ülkemizde satılan dizüstü bilgisayarların büyük çoğunluğunu oluşturan asus laptop modelleri en ucuz, en hızlı ve en kaliteli notebook modelleridir. Eğer yakın zamanda bir dizüstü bilgisayar alıcaksanız asus dizüstü bilgisayarları incelemeden karar vermeyiniz.

Lenovo Laptop Modelleri : Günden güne ürün çeşitliliğini arttıran lenovo laptop markası geçmişindeki ibm desteği ile Türkiye satışlarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Notebooklara Gelen Yorumlar