Klavye Mouse Setleri

Bilgisayar Özellikleri

Klavye Mouse Setleri

Bilgisayarlar da birçok parça bulunmaktadır. Bunlar bilgisayarın hiç aksam parçaları olabileceği gibi dış parçaları da olabilmektedir.

klavye-mouse-setleri

Mouse ve klavyede bunlardan olmaktadır. Bir bilgisayarda klavye ve mouse olmadan hiçbir iş yapılmamakta, her ne kadar bilgisayarın çalışması için gerekli olmasalar da, bilgisayarda işlem yapılabilmesi için gerekli olmaktadırlar. Klavye olmadan bilgisayarda yazı yazılamamakta, internete girilememekte bu yüzdende bilgisayarın hiçbir anlamı kalmamaktadır. Mouse için de aynı şey geçerli olmaktadır. Her ne kadar son dönemde dizüstü bilgisayardaki touchpad teknolojisi gelişse de masaüstü bilgisayarlarda böyle bir imkân olmadığından dolayı mouse hala popülerliğini korumaktadır.
Tüm bunların yanında artık Klavye mouse setleri de bulunmakta ve ikisine ayrı para ödemek zorunda kalmamaktadır. Ayrıca Klavye mouse setleri sayesinde çok daha ucuz ve uygun fiyata kaliteli klavye ve mouse alınabilmektedir. Klavye mouse setlerinin bir diğer avantajı ise hem görsel olarak birbirlerini tamamlamaları hem de marka olarak klavye ve mouse’ un aynı marka olmasından da fayda sağlanmaktadır.

Yetkili Satış Mağazaları

Bu ürün aşağıdaki yetkili mağazalarda 24 ay yetkili servis garantili olarak satılmaktadır.

Ürün Görselleri

Notebook İncelemesi

Yorumlar

« Masaüstü
En uygun anakart »

Kategori

Laptop Modelleri

Etiketler

Dizüstü Bilgisayar Markaları

Asus dizüstü bilgisayar

Asus Dizüstü Bilgisayar : Kullanmaya başladığınız anda hızlı ve kaliteli bir dizüstü bilgisayara sahip olduğunuzu benimseten modellere sahiptir. Ülkemizde satışı yapılan laptop markaları içinde yüksek satın alınma oranına sahip olan asus dizüstü bilgisayar ürünleridir.

Lenovo dizüstü bilgisayar

Lenovo Dizüstü Bilgisayar : Bilgisayar denince ilk akla gelen marka olan ibm markasının devamı olan lenovo dizüstü bilgisayar modelleri ülkemizde sürekli yenilenen çeşitleri ile satışı artan notebook markaları arasındadır. Özellikle ekran kartı yüksek modeller oyuncu bilgisayarı olarak adlandırılmaktadır.

Güvenlik Kamerası

Dell Dizüstü Bilgisayar : Dell markası üretimini yaptığı modeller ile en sağlam dizüstü bilgisayar ünvanını dell xps serisi ile kazanmış bulunmaktadır. Bu modeli sırasıyla dell latitude ve dell vostro serisi notebook çeşitleri çok kaliteli laptop markalarıdır.

 

 

Notebook Markaları

Acer notebooklar

Asus Notebooklar

Dell notebooklar

Hp notebooklar

Lenovo notebooklar

Msi notebooklar

Samsung notebooklar

Toshiba notebooklar

Notebook fiyatları

Ülkemizde satılan notebook modelleri ve bu laptop modellerinin fiyatları yer alıyor. Kesinlikle notebook fiyatları konusunda vazgeçilmez bir yer edinilecek bir içeriğe sahip olmaktayız..

Bu sitede tüm dizüstü bilgisayar fiyatları bulunabilir ve fiyat karşılaştırma sitesi olarak kullanabilirsiniz. Özellikle asus lenovo ve dell modellerinde ucuz fiyatlı firmaları bulabilirsiniz.

Asus Laptop Modelleri : Ülkemizde satılan dizüstü bilgisayarların büyük çoğunluğunu oluşturan asus laptop modelleri en ucuz, en hızlı ve en kaliteli notebook modelleridir. Eğer yakın zamanda bir dizüstü bilgisayar alıcaksanız asus dizüstü bilgisayarları incelemeden karar vermeyiniz.

Lenovo Laptop Modelleri : Günden güne ürün çeşitliliğini arttıran lenovo laptop markası geçmişindeki ibm desteği ile Türkiye satışlarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Notebooklara Gelen Yorumlar