Laptop

Bilgisayar Özellikleri

Laptop

PC lere oranla çok daha küçük olan, taşınabilen, diz üstüne konularak kullanılabilen bilgisayar çeşitlerine notebook denilmektedir

laptop-

Bilgisayar kullanımının artmasıyla insanlar artık her an her yerde bilgisayarlarıyla işlem yapma ihtiyacı duymaya başladılar. Teknolojinin de devamlı gelişmesiyle adı verilen dizüstü bilgisayarlar iyice hayatımıza girdi ve günlük yaşantımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Başlangıçta laptoplarda oldukça büyük ve ağırdılar. Ama gün geçtikçe gelişen ve değişen teknoloji ile artık iyice küçüldü ve hafifledi. Taşınması daha kolay, kullanılması daha kolay hale geldiler. Artık hepimizin birer laptopu var. Ama teknolojik yenilikler nedeniyle notebooklarımız 1 veya 2 sene gibi bir sürede yetersiz yada eski model kalabiliyor. Satın alırken dikkat edilmesi gereken en önemli husus ihtiyaçlarımızı karşılayıp karşılamadığıdır. Bu şekilde birkaç sene içinde donanımda hissettiğimiz eksiklikler nedeniyle yeni almak zorunda kalmayız.
Laptoplar artık hepimiz için vazgeçilmez bir hal almış durumda. Bütün bilgisayar markalarının ürünleri bulunmaktadır. Ancak en çok tavsiye edilen notebook markaları Toshiba, HP, Dell, Asus ve Acer’dir.

Yetkili Satış Mağazaları

Bu ürün aşağıdaki yetkili mağazalarda 24 ay yetkili servis garantili olarak satılmaktadır.

Ürün Görselleri

Notebook İncelemesi

Bu ürün için bir inceleme yazın, yayınlayalım.

Yorumlar

1 Yorum

  1. laptop diyor ki:

    Laptop sitenizden Asus X550JK-XO012D 8GB Dizüstü Bilgisayar almayı düşünüyorum. Şu anki fiyatı 1,843.63 TL olarak görünmekte. Yalnız bazı kullanıcı yorumlarına göre bilgisayarın HDD’si kronik arızalıymış ve ses yapıyormuş. Ben bu HDD’nin yerine SSD takılmasını istiyorum. Bir de FreeDos işletim sistemi yerine Windows kurulmasını rica edeceğim. SSD ve Windows değişikliklerinden sonra ürünün fiyatı ne kadar olacak? Sizin cevabınıza göre Pazartesi günü telefonla arayıp satın alacağım. Bir de bu SSD değişikliği garantiye herhangi bir sorun çıkarır mı? Çok teşekkür ederim, iyi çalışmalar.

« Lenovo laptop bilgisayar modelleri
İndirimli laptop fiyatları »

Kategori

Bilgisayar Laptop fiyatları Laptop Modelleri

Etiketler

Dizüstü Bilgisayar Markaları

Asus dizüstü bilgisayar

Asus Dizüstü Bilgisayar : Kullanmaya başladığınız anda hızlı ve kaliteli bir dizüstü bilgisayara sahip olduğunuzu benimseten modellere sahiptir. Ülkemizde satışı yapılan laptop markaları içinde yüksek satın alınma oranına sahip olan asus dizüstü bilgisayar ürünleridir.

Lenovo dizüstü bilgisayar

Lenovo Dizüstü Bilgisayar : Bilgisayar denince ilk akla gelen marka olan ibm markasının devamı olan lenovo dizüstü bilgisayar modelleri ülkemizde sürekli yenilenen çeşitleri ile satışı artan notebook markaları arasındadır. Özellikle ekran kartı yüksek modeller oyuncu bilgisayarı olarak adlandırılmaktadır.

Güvenlik Kamerası

Dell Dizüstü Bilgisayar : Dell markası üretimini yaptığı modeller ile en sağlam dizüstü bilgisayar ünvanını dell xps serisi ile kazanmış bulunmaktadır. Bu modeli sırasıyla dell latitude ve dell vostro serisi notebook çeşitleri çok kaliteli laptop markalarıdır.

 

 

Notebook Markaları

Acer notebooklar

Asus Notebooklar

Dell notebooklar

Hp notebooklar

Lenovo notebooklar

Msi notebooklar

Samsung notebooklar

Toshiba notebooklar

Notebook fiyatları

Ülkemizde satılan notebook modelleri ve bu laptop modellerinin fiyatları yer alıyor. Kesinlikle notebook fiyatları konusunda vazgeçilmez bir yer edinilecek bir içeriğe sahip olmaktayız..

Bu sitede tüm dizüstü bilgisayar fiyatları bulunabilir ve fiyat karşılaştırma sitesi olarak kullanabilirsiniz. Özellikle asus lenovo ve dell modellerinde ucuz fiyatlı firmaları bulabilirsiniz.

Asus Laptop Modelleri : Ülkemizde satılan dizüstü bilgisayarların büyük çoğunluğunu oluşturan asus laptop modelleri en ucuz, en hızlı ve en kaliteli notebook modelleridir. Eğer yakın zamanda bir dizüstü bilgisayar alıcaksanız asus dizüstü bilgisayarları incelemeden karar vermeyiniz.

Lenovo Laptop Modelleri : Günden güne ürün çeşitliliğini arttıran lenovo laptop markası geçmişindeki ibm desteği ile Türkiye satışlarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Notebooklara Gelen Yorumlar