Masaüstü Özellikleri

Bilgisayar Özellikleri

masaustu-ozellikleri

Masaüstü Özellikleri

Hayat şartlarının oldukça zorlaştığı deyim yerinde ise; ekmeğin aslanın ağzına geldiği bu günlerde, harcama yapmadan önce mutlaka düşünmek ve iyi bir araştırma yapmak gerekmektedir. Eğer sürekli kullanıma ihtiyaç duyduğunuz bir teknolojik cihaz ihtiyacınız var ise; ve bu bir bilgisayar ise, araştırma yapmanız mecburiyetten başka bir şey değildir. Sürekli kullanım gereksiniminiz varsa seçeceğiniz model bir masaüstü bilgisayar olabilir. Peki, ama siz bu masaüstü bilgisayarın hangi özelliklerine dikkat edeceksiniz ve dilediğiniz kaliteli masaüstü bilgisayarı nasıl temin edeceksiniz. Tabiiki birçok masaüstü özelliklerine dikkat ederek.
Dikkat edilen masaüstü özellikleri daha çok görsellikten hariç, yazılım ve donanım ile ilgili özelliklerdir. CPU denilen central proccessing yani merkezi işlem birimi bu bilgisayarları ayakta tutan en değerli işletim sistemidir. Ayırca içerisinde bulunan intel hyper thredıng teknoloji sayesinde bir diğer modele göre öne geçen bilgisayarlar ile ilgi daha detaylı bilgileri alırken, aynı zamanda çekirdek sayısına da dikkat etmenizde fayda vardır.
Bu gibi masaüstü özellikleri hem daha kaliteli hemde daha uzun süreli bir bilgisayar kullanımını sağlayacaktır.

Yetkili Satış Mağazaları

Bu ürün aşağıdaki yetkili mağazalarda 24 ay yetkili servis garantili olarak satılmaktadır.

Ürün Görselleri

Notebook İncelemesi

Yorumlar

« Uygun Masaüstü
Bilgisayar Kasası »

Kategori

Laptop Modelleri

Etiketler

Dizüstü Bilgisayar Markaları

Asus dizüstü bilgisayar

Asus Dizüstü Bilgisayar : Kullanmaya başladığınız anda hızlı ve kaliteli bir dizüstü bilgisayara sahip olduğunuzu benimseten modellere sahiptir. Ülkemizde satışı yapılan laptop markaları içinde yüksek satın alınma oranına sahip olan asus dizüstü bilgisayar ürünleridir.

Lenovo dizüstü bilgisayar

Lenovo Dizüstü Bilgisayar : Bilgisayar denince ilk akla gelen marka olan ibm markasının devamı olan lenovo dizüstü bilgisayar modelleri ülkemizde sürekli yenilenen çeşitleri ile satışı artan notebook markaları arasındadır. Özellikle ekran kartı yüksek modeller oyuncu bilgisayarı olarak adlandırılmaktadır.

Güvenlik Kamerası

Dell Dizüstü Bilgisayar : Dell markası üretimini yaptığı modeller ile en sağlam dizüstü bilgisayar ünvanını dell xps serisi ile kazanmış bulunmaktadır. Bu modeli sırasıyla dell latitude ve dell vostro serisi notebook çeşitleri çok kaliteli laptop markalarıdır.

 

 

Notebook Markaları

Acer notebooklar

Asus Notebooklar

Dell notebooklar

Hp notebooklar

Lenovo notebooklar

Msi notebooklar

Samsung notebooklar

Toshiba notebooklar

Notebook fiyatları

Ülkemizde satılan notebook modelleri ve bu laptop modellerinin fiyatları yer alıyor. Kesinlikle notebook fiyatları konusunda vazgeçilmez bir yer edinilecek bir içeriğe sahip olmaktayız..

Bu sitede tüm dizüstü bilgisayar fiyatları bulunabilir ve fiyat karşılaştırma sitesi olarak kullanabilirsiniz. Özellikle asus lenovo ve dell modellerinde ucuz fiyatlı firmaları bulabilirsiniz.

Asus Laptop Modelleri : Ülkemizde satılan dizüstü bilgisayarların büyük çoğunluğunu oluşturan asus laptop modelleri en ucuz, en hızlı ve en kaliteli notebook modelleridir. Eğer yakın zamanda bir dizüstü bilgisayar alıcaksanız asus dizüstü bilgisayarları incelemeden karar vermeyiniz.

Lenovo Laptop Modelleri : Günden güne ürün çeşitliliğini arttıran lenovo laptop markası geçmişindeki ibm desteği ile Türkiye satışlarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Notebooklara Gelen Yorumlar