Masaüstü özellikleri

Bilgisayar Özellikleri

Masaüstü özellikleri

Geleneksele bağlı kalan insanların tercihi olarak kabul edilen masaüstü bilgisayarların devri, notebook, tablet ve ultrabook gibi yeni teknoloji ürünler nedeniyle kapanacak gibi görünse de bir masaüstü özelliklerinden dolayı çok büyük avantajlar sağlamaya devam etmektedir.

masaustu-ozellikleri-

Masaüstü bilgisayarlar, daha fazla dayanıklılık, daha fazla hız, daha fazla depolama yeri ve aksesuarlara daha kolay erişim sağlama özelliklerine sahiptir ve bunların hepsi büyük birer avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır. Bilgisayarın gücüne paralel olarak istediğiniz boyutta monitör seçebilir ve böylece daha geniş ekran alanına sahip olarak çalışmalarınızı geniş ekran rahatlığıyla sürdürebilirsiniz. Masaüstü özelliklerinin en önemlilerinden biri de tamiri ve yedek parça bulunmasının kolaylığıdır. Üstelik bir laptop ya da tablete oranla çok daha uygun fiyatlarla oldukça da güçlü bir işlemciye sahip bir masaüstü bilgisayar satın alabilirsiniz. Tamir masrafları da yine diğerlerine göre çok daha azdır.
Eğer bilgisayarınızı yanınızda taşımanız gerekmiyorsa, daha uygun fiyata bir bilgisayar alayım ve tamiri de bana sorun çıkarmasın diyorsanız, monitör, kasa, klavye, Mouse gibi her bir parçası için bol miktarda kablo görüntüsü sizi rahatsız etmeyecekse ve yeriniz de müsaitse bütün bu masaüstü özelliklerinin avantajlarından yararlanmanızı ve masaüstü bilgisayar almanızı öneririz.

Yetkili Satış Mağazaları

Bu ürün aşağıdaki yetkili mağazalarda 24 ay yetkili servis garantili olarak satılmaktadır.

Ürün Görselleri

Notebook İncelemesi

Yorumlar

« En iyi fan
Optik sürücü »

Kategori

Laptop Modelleri

Etiketler

Dizüstü Bilgisayar Markaları

Asus dizüstü bilgisayar

Asus Dizüstü Bilgisayar : Kullanmaya başladığınız anda hızlı ve kaliteli bir dizüstü bilgisayara sahip olduğunuzu benimseten modellere sahiptir. Ülkemizde satışı yapılan laptop markaları içinde yüksek satın alınma oranına sahip olan asus dizüstü bilgisayar ürünleridir.

Lenovo dizüstü bilgisayar

Lenovo Dizüstü Bilgisayar : Bilgisayar denince ilk akla gelen marka olan ibm markasının devamı olan lenovo dizüstü bilgisayar modelleri ülkemizde sürekli yenilenen çeşitleri ile satışı artan notebook markaları arasındadır. Özellikle ekran kartı yüksek modeller oyuncu bilgisayarı olarak adlandırılmaktadır.

Güvenlik Kamerası

Dell Dizüstü Bilgisayar : Dell markası üretimini yaptığı modeller ile en sağlam dizüstü bilgisayar ünvanını dell xps serisi ile kazanmış bulunmaktadır. Bu modeli sırasıyla dell latitude ve dell vostro serisi notebook çeşitleri çok kaliteli laptop markalarıdır.

 

 

Notebook Markaları

Acer notebooklar

Asus Notebooklar

Dell notebooklar

Hp notebooklar

Lenovo notebooklar

Msi notebooklar

Samsung notebooklar

Toshiba notebooklar

Notebook fiyatları

Ülkemizde satılan notebook modelleri ve bu laptop modellerinin fiyatları yer alıyor. Kesinlikle notebook fiyatları konusunda vazgeçilmez bir yer edinilecek bir içeriğe sahip olmaktayız..

Bu sitede tüm dizüstü bilgisayar fiyatları bulunabilir ve fiyat karşılaştırma sitesi olarak kullanabilirsiniz. Özellikle asus lenovo ve dell modellerinde ucuz fiyatlı firmaları bulabilirsiniz.

Asus Laptop Modelleri : Ülkemizde satılan dizüstü bilgisayarların büyük çoğunluğunu oluşturan asus laptop modelleri en ucuz, en hızlı ve en kaliteli notebook modelleridir. Eğer yakın zamanda bir dizüstü bilgisayar alıcaksanız asus dizüstü bilgisayarları incelemeden karar vermeyiniz.

Lenovo Laptop Modelleri : Günden güne ürün çeşitliliğini arttıran lenovo laptop markası geçmişindeki ibm desteği ile Türkiye satışlarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Notebooklara Gelen Yorumlar