Notebook Özellikleri

Bilgisayar Özellikleri

notebook-ozellikleri-

Notebook Özellikleri

Teknolojinin günden güne çığ gibi büyüdüğünü görmezden gelmek artık imkânsızdır. İsteyerek ya da istemeyerek hepimiz günlük hayatımızda teknolojiyi kullanıyor hatta bize sağladığı kolaylıkları düşünerek bunlar yokken neler yapıyorduk sorusunu sıklıkla kendimize yönetiliyoruz. Şüphesiz ki bilgisayarlar çok kısa sürede tüm dünyaya yayılarak hayatımızda büyük yer kapladı ve ardından notebookların icadıyla sadece evlerimizde ve iş yerlerimizde değil mobil olarak gidebildiğimiz her yerde bilgiye ulaşmada bize büyük kolaylık sağladı.
Kullanım kolaylığıyla gönüllerimizde yer kazanan notebooklar artık özellikleriyle de masaüstü bilgisayarlara kafa tutmaya hatta masa üstü bilgisayar devrini geride bırakmaya başladılar. Gerek hızları gerek işlemcileri gerekse pil ömürleriyle olsun kendilerini her gün geliştiren notebooklar gün geçtikçe görsel ve işlevsel hale gelmenin yanı sıra aynı zamanda gün geçtikçe küçülüp hafifleyerek bize bilgisayarımızı sürekli yanımızda taşıyabilmemiz de de büyük kolaylık sağladı. Yine de bir bilgisayarın kalitesi ne görselliğinden ne de boyutlarından anlaşılabilir. İyi bir notebook özellikleri işlemcisiyle hızıyla hafızasıyla ve güncelliğiyle önce çıkacak özelliklere sahip olmadığı sürece devrimizde tercih edilmesi artık neredeyse imkânsız hale geldi.

Yetkili Satış Mağazaları

Bu ürün aşağıdaki yetkili mağazalarda 24 ay yetkili servis garantili olarak satılmaktadır.

Ürün Görselleri

Notebook İncelemesi

Yorumlar

« Notebook Modelleri
Notebook »

Kategori

Laptop Modelleri

Etiketler

Dizüstü Bilgisayar Markaları

Asus dizüstü bilgisayar

Asus Dizüstü Bilgisayar : Kullanmaya başladığınız anda hızlı ve kaliteli bir dizüstü bilgisayara sahip olduğunuzu benimseten modellere sahiptir. Ülkemizde satışı yapılan laptop markaları içinde yüksek satın alınma oranına sahip olan asus dizüstü bilgisayar ürünleridir.

Lenovo dizüstü bilgisayar

Lenovo Dizüstü Bilgisayar : Bilgisayar denince ilk akla gelen marka olan ibm markasının devamı olan lenovo dizüstü bilgisayar modelleri ülkemizde sürekli yenilenen çeşitleri ile satışı artan notebook markaları arasındadır. Özellikle ekran kartı yüksek modeller oyuncu bilgisayarı olarak adlandırılmaktadır.

Güvenlik Kamerası

Dell Dizüstü Bilgisayar : Dell markası üretimini yaptığı modeller ile en sağlam dizüstü bilgisayar ünvanını dell xps serisi ile kazanmış bulunmaktadır. Bu modeli sırasıyla dell latitude ve dell vostro serisi notebook çeşitleri çok kaliteli laptop markalarıdır.

 

 

Notebook Markaları

Acer notebooklar

Asus Notebooklar

Dell notebooklar

Hp notebooklar

Lenovo notebooklar

Msi notebooklar

Samsung notebooklar

Toshiba notebooklar

Notebook fiyatları

Ülkemizde satılan notebook modelleri ve bu laptop modellerinin fiyatları yer alıyor. Kesinlikle notebook fiyatları konusunda vazgeçilmez bir yer edinilecek bir içeriğe sahip olmaktayız..

Bu sitede tüm dizüstü bilgisayar fiyatları bulunabilir ve fiyat karşılaştırma sitesi olarak kullanabilirsiniz. Özellikle asus lenovo ve dell modellerinde ucuz fiyatlı firmaları bulabilirsiniz.

Asus Laptop Modelleri : Ülkemizde satılan dizüstü bilgisayarların büyük çoğunluğunu oluşturan asus laptop modelleri en ucuz, en hızlı ve en kaliteli notebook modelleridir. Eğer yakın zamanda bir dizüstü bilgisayar alıcaksanız asus dizüstü bilgisayarları incelemeden karar vermeyiniz.

Lenovo Laptop Modelleri : Günden güne ürün çeşitliliğini arttıran lenovo laptop markası geçmişindeki ibm desteği ile Türkiye satışlarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Notebooklara Gelen Yorumlar