Notebook

Bilgisayar Özellikleri

Notebook

notebook

Laptoplar gelişen tablet ve dokunmatik telefon dünyası ile birlikte biraz geriye düşmüş gibi gözükse de bu sürece kendisini çok verimli bir şekilde uyarlamayı başarmıştır.
Notebook dünyası insanların artık tuşlardan sıkılıp daha fazla dokunmatik özellikleri istediği günlerde bunlara uyum sağlayarak dokunmatik laptop ürünleri ortaya çıkarmıştır. Kullanıcılar artık ağır ve kullanışsız bilgisayarlardan sıkıldı ve bunların yerine daha kullanışlı ve daha rahat taşınabilir olan teknoloji ürünlerine rağbet göstermeye başlamıştır. Notebook üreticileri bunların farkına vararak bu süreci kendi lehine çevirmek için hamlelerde bulundu. Notebooklar bu mükemmel dokunuşla birlikte Ultrabooklara dönüşmeyi başarmıştır. Notebooklar bu güncelleme il birlikte daha kullanışlı ve daha fazla ihtiyacı giderebilen bir hale dönüşmeyi başarmışlardır. Laptop dünyasını bu dönüşüme tamamen itmeyi başaran gelişme ise özellikle tabletlerin artık kullanıcılar tarafından daha sık kullanılan bir pozisyona ilerlemiş olmasıdır.
Laptopların masaüstü bilgisayarlardan kaptıklarını tahtını eğer bu dönüşümü gerçekleştirmemiş olsalardı tamamen tabletlere ve akıllı telefonlara bırakmış olacaklardı. Notebook dünyasının bu güzel dönüşümü aslında yine en fazla kullanıcılar için verimli bir hamle olmaktadır.

Yetkili Satış Mağazaları

Bu ürün aşağıdaki yetkili mağazalarda 24 ay yetkili servis garantili olarak satılmaktadır.

Ürün Görselleri

Notebook İncelemesi

Yorumlar

« En iyi solid state disk
En ucuz ultrabook »

Kategori

Laptop Modelleri

Etiketler

Dizüstü Bilgisayar Markaları

Asus dizüstü bilgisayar

Asus Dizüstü Bilgisayar : Kullanmaya başladığınız anda hızlı ve kaliteli bir dizüstü bilgisayara sahip olduğunuzu benimseten modellere sahiptir. Ülkemizde satışı yapılan laptop markaları içinde yüksek satın alınma oranına sahip olan asus dizüstü bilgisayar ürünleridir.

Lenovo dizüstü bilgisayar

Lenovo Dizüstü Bilgisayar : Bilgisayar denince ilk akla gelen marka olan ibm markasının devamı olan lenovo dizüstü bilgisayar modelleri ülkemizde sürekli yenilenen çeşitleri ile satışı artan notebook markaları arasındadır. Özellikle ekran kartı yüksek modeller oyuncu bilgisayarı olarak adlandırılmaktadır.

Güvenlik Kamerası

Dell Dizüstü Bilgisayar : Dell markası üretimini yaptığı modeller ile en sağlam dizüstü bilgisayar ünvanını dell xps serisi ile kazanmış bulunmaktadır. Bu modeli sırasıyla dell latitude ve dell vostro serisi notebook çeşitleri çok kaliteli laptop markalarıdır.

 

 

Notebook Markaları

Acer notebooklar

Asus Notebooklar

Dell notebooklar

Hp notebooklar

Lenovo notebooklar

Msi notebooklar

Samsung notebooklar

Toshiba notebooklar

Notebook fiyatları

Ülkemizde satılan notebook modelleri ve bu laptop modellerinin fiyatları yer alıyor. Kesinlikle notebook fiyatları konusunda vazgeçilmez bir yer edinilecek bir içeriğe sahip olmaktayız..

Bu sitede tüm dizüstü bilgisayar fiyatları bulunabilir ve fiyat karşılaştırma sitesi olarak kullanabilirsiniz. Özellikle asus lenovo ve dell modellerinde ucuz fiyatlı firmaları bulabilirsiniz.

Asus Laptop Modelleri : Ülkemizde satılan dizüstü bilgisayarların büyük çoğunluğunu oluşturan asus laptop modelleri en ucuz, en hızlı ve en kaliteli notebook modelleridir. Eğer yakın zamanda bir dizüstü bilgisayar alıcaksanız asus dizüstü bilgisayarları incelemeden karar vermeyiniz.

Lenovo Laptop Modelleri : Günden güne ürün çeşitliliğini arttıran lenovo laptop markası geçmişindeki ibm desteği ile Türkiye satışlarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Notebooklara Gelen Yorumlar