Tarayıcı Modeli

Bilgisayar Özellikleri

tarayıcı-modeli

Tarayıcı Modeli

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok farklı tarayıcı modelleri çıkmıştır. Bu modeller hepsi genel olarak tarama işlemini gerçekleştirse de farklı farklı tarama imkânları sunmuştur.

Tarayıcıyı nerede, neleri taramak için kullanacağımız önemlidir. Kullanacağımız yerlere göre modelleri değişmekte olup ona göre seçim yapmalıyız. Tarayıcıların yüksek çözünürlüklü, renkli veya siyah tarama yapması, dakikada ne kadar tarama yapabildiği, hangi çeşit kâğıtları tarayabildiği gibi özelliklere göre farklı modelleri bulunur. Gazete, dergi ve broşür hazırlarken yüksek çözünürlüklü ve resim tarama kalitesi yüksek tarayıcı modelleri seçmeliyiz. Burada resimlerin boyutları ile daha rahat ayarlama imkânı sunar ve daha kaliteli sonuçlar elde etmemizi sağlar. Bazı tarayıcı modellerinde kullandığı özel program sayesinde resimdeki yazıları normal yazı şeklinde alabilmemize olanak sağlar. Kabartmalı kartlar olan sürücü belgeleri, kredi kartları ve kimlik kartlarını çok rahat tarayabilen tarayıcı modelleri de bulunur.

Tarayıcı modelini belirlerken ihtiyaçlarımıza en çok cevap vereni, bütçemize en uygun olanı seçerek tarayıcımız istediğimiz özellikleri sağlayabilir ve bizi hayal kırıklığına uğratmadan işlerimizi zamanında ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilmemize olanak sağlar.

Yetkili Satış Mağazaları

Bu ürün aşağıdaki yetkili mağazalarda 24 ay yetkili servis garantili olarak satılmaktadır.

Ürün Görselleri

Notebook İncelemesi

Yorumlar

« Tablet pc
Ethernet kartı »

Kategori

Laptop Modelleri

Etiketler

Dizüstü Bilgisayar Markaları

Asus dizüstü bilgisayar

Asus Dizüstü Bilgisayar : Kullanmaya başladığınız anda hızlı ve kaliteli bir dizüstü bilgisayara sahip olduğunuzu benimseten modellere sahiptir. Ülkemizde satışı yapılan laptop markaları içinde yüksek satın alınma oranına sahip olan asus dizüstü bilgisayar ürünleridir.

Lenovo dizüstü bilgisayar

Lenovo Dizüstü Bilgisayar : Bilgisayar denince ilk akla gelen marka olan ibm markasının devamı olan lenovo dizüstü bilgisayar modelleri ülkemizde sürekli yenilenen çeşitleri ile satışı artan notebook markaları arasındadır. Özellikle ekran kartı yüksek modeller oyuncu bilgisayarı olarak adlandırılmaktadır.

Güvenlik Kamerası

Dell Dizüstü Bilgisayar : Dell markası üretimini yaptığı modeller ile en sağlam dizüstü bilgisayar ünvanını dell xps serisi ile kazanmış bulunmaktadır. Bu modeli sırasıyla dell latitude ve dell vostro serisi notebook çeşitleri çok kaliteli laptop markalarıdır.

 

 

Notebook Markaları

Acer notebooklar

Asus Notebooklar

Dell notebooklar

Hp notebooklar

Lenovo notebooklar

Msi notebooklar

Samsung notebooklar

Toshiba notebooklar

Notebook fiyatları

Ülkemizde satılan notebook modelleri ve bu laptop modellerinin fiyatları yer alıyor. Kesinlikle notebook fiyatları konusunda vazgeçilmez bir yer edinilecek bir içeriğe sahip olmaktayız..

Bu sitede tüm dizüstü bilgisayar fiyatları bulunabilir ve fiyat karşılaştırma sitesi olarak kullanabilirsiniz. Özellikle asus lenovo ve dell modellerinde ucuz fiyatlı firmaları bulabilirsiniz.

Asus Laptop Modelleri : Ülkemizde satılan dizüstü bilgisayarların büyük çoğunluğunu oluşturan asus laptop modelleri en ucuz, en hızlı ve en kaliteli notebook modelleridir. Eğer yakın zamanda bir dizüstü bilgisayar alıcaksanız asus dizüstü bilgisayarları incelemeden karar vermeyiniz.

Lenovo Laptop Modelleri : Günden güne ürün çeşitliliğini arttıran lenovo laptop markası geçmişindeki ibm desteği ile Türkiye satışlarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Notebooklara Gelen Yorumlar