Tarayıcı Özellikleri

Bilgisayar Özellikleri

tarayici-ozellikleri

Tarayıcı Özellikleri

Bir tarayıcı alırken; özellikleri çok önemlidir. Günümüzde kullanılan tarayıcılar gelişen teknoloji ile daha da donanımlı özelliklere sahip olabilmekte ve işyerlerimizde bizler için büyük kolaylık sağlamaktadır.

Tarayıcıların en önemli özellikleri renkli ve çoklu tarama imkanları sunması, çözünürlüğü çok iyi olup orijinalini kullanıyormuşuz gibi olmamız, uzun süre tarama yapabilmemiz, çift yönlü tarama yapabilmesi, tablolar oluştururken parlaklık ve kontrast denetimini sağlayabilmesi, kimlik kartları, kabartmalı kartlar ve diğer kalın kağıtlar için entegre kart yuvası bulunması, sadece bir dil içermeyip uluslar arası dilleri desteklemesi ve otomatik kağıt beslemesi gibi özellikleri vardır. Kullanacağımız ev veya işyerlerimize göre bize en uygun özelliklere sahip tarayıcıyı seçmeliyiz. Örneğin fotoğraf ile uğraşanlar için çoklu resim, slâyt ve negatifleri tarayabilen tarayıcılar seçilmelidir ki işlerimizi ona göre halledebilelim. Ve ya hızlı, otomatik ve çift taraflı tarama özelliği sunan tarayıcılar, küçük-orta ölçekli işletmelerin ve kurumsal firmaların çok sayıda belgeyi kolayca taramasını ve paylaşmasını sağlayabilmektedir.

Tarayıcı özellikleri en üst düzeyde, en pahalısı olsa da bizim işyerimize uygun özellikleri sağlamadıktan sonra o özellikler hiçbir işimize yaramaz o kadar parayı verdiğimiz ile kalırız.

Yetkili Satış Mağazaları

Bu ürün aşağıdaki yetkili mağazalarda 24 ay yetkili servis garantili olarak satılmaktadır.

Ürün Görselleri

Notebook İncelemesi

Yorumlar

« En uygun notebook
Grafik tablet »

Kategori

Laptop Modelleri

Etiketler

Dizüstü Bilgisayar Markaları

Asus dizüstü bilgisayar

Asus Dizüstü Bilgisayar : Kullanmaya başladığınız anda hızlı ve kaliteli bir dizüstü bilgisayara sahip olduğunuzu benimseten modellere sahiptir. Ülkemizde satışı yapılan laptop markaları içinde yüksek satın alınma oranına sahip olan asus dizüstü bilgisayar ürünleridir.

Lenovo dizüstü bilgisayar

Lenovo Dizüstü Bilgisayar : Bilgisayar denince ilk akla gelen marka olan ibm markasının devamı olan lenovo dizüstü bilgisayar modelleri ülkemizde sürekli yenilenen çeşitleri ile satışı artan notebook markaları arasındadır. Özellikle ekran kartı yüksek modeller oyuncu bilgisayarı olarak adlandırılmaktadır.

Güvenlik Kamerası

Dell Dizüstü Bilgisayar : Dell markası üretimini yaptığı modeller ile en sağlam dizüstü bilgisayar ünvanını dell xps serisi ile kazanmış bulunmaktadır. Bu modeli sırasıyla dell latitude ve dell vostro serisi notebook çeşitleri çok kaliteli laptop markalarıdır.

 

 

Notebook Markaları

Acer notebooklar

Asus Notebooklar

Dell notebooklar

Hp notebooklar

Lenovo notebooklar

Msi notebooklar

Samsung notebooklar

Toshiba notebooklar

Notebook fiyatları

Ülkemizde satılan notebook modelleri ve bu laptop modellerinin fiyatları yer alıyor. Kesinlikle notebook fiyatları konusunda vazgeçilmez bir yer edinilecek bir içeriğe sahip olmaktayız..

Bu sitede tüm dizüstü bilgisayar fiyatları bulunabilir ve fiyat karşılaştırma sitesi olarak kullanabilirsiniz. Özellikle asus lenovo ve dell modellerinde ucuz fiyatlı firmaları bulabilirsiniz.

Asus Laptop Modelleri : Ülkemizde satılan dizüstü bilgisayarların büyük çoğunluğunu oluşturan asus laptop modelleri en ucuz, en hızlı ve en kaliteli notebook modelleridir. Eğer yakın zamanda bir dizüstü bilgisayar alıcaksanız asus dizüstü bilgisayarları incelemeden karar vermeyiniz.

Lenovo Laptop Modelleri : Günden güne ürün çeşitliliğini arttıran lenovo laptop markası geçmişindeki ibm desteği ile Türkiye satışlarını arttırarak yoluna devam etmektedir.

Notebooklara Gelen Yorumlar